Atrakcje Turystyczne

Plaża

Plaża w Dębkach to największa atrakcja turystyczna miejscowości. Plaża w Dębkach jest znaną plażą (przynajmniej ze słyszenia) w Polsce - za sprawą plaży nudystów. Plaża jest bardzo szeroka, pokryta jasnym, drobnym piaskiem i rozciąga się pomiędzy 18 a 26 wejściem. Każde z wejść jest inne, ma swój charakter i klimat. Na plażę z Dębek idzie się około 5 min. przez las. Plaża dla nudystów znajduje się za ujściem Piaśnicy. więcej »

Rybaczówka

Rybaczówka to nowoczesny kompleks, który służy do obsługi przystani rybackiej. Z Rybaczówki skorzystać mogą również turyści - z myślą o nich powstała 20-metrowa wieża widokowa.  więcej »

Dębki, ul. Spacerowa

Motylarnia Karwia

Kilkadziesiąt gatunków żywych, swobodnie latających, największych i najbardziej kolorowych motyli świata w jednym miejscu! więcej »

ul. Kopernika 29A, Karwia

Ujście Piaśnicy w Dębkach

Rzeka Piaśnica kończy swój bieg na szerokiej plaży w Dębkach, tworząc tu bardzo malowniczy zakątek i miejsce do wypoczynku dla rodzin z dziećmi. W tym uroczym miejscu kończą się również spływy kajakowe rzeką Piaśnicą. więcej »

Dębki, ul. Bałtycka

Spływy kajakowe

Spływy kajakowe to ciekawa atrakcja dla aktywnych wczasowiczów. W Dębkach można skorzystać ze spływu kajakowego rzeką Piaśnicą. Spływ trwa około 2,5 godziny i podczas niego można podziwiać bogactwo przyrody rezerwatu Piaśnickie Łąki. więcej »

Wybudowania Żarnowieckie 54

Rezerwat Piaśnickie Łąki

Rezerwat Przyrody Piaśnickie Łąki zajmuje powierzchnie około 60 hektarów. Mimo, iż w nazwie ma słowo "łąki", to występują tu także połacie lasów mieszanych i las dębowo-brzozowy. więcej »

Szlak Rowerowy R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Jezioro Żarnowieckie

Jezioro Żarnowieckie to potężny zbiornik wodny, niezwykle malowniczo położony na Pomorzu, 5km na południe od Dębek. Posiada przystań jachtową, drewniane molo oraz drewniane pomosty. Amatorzy sportów wodnych mają w czym wybierać: przejażdżki motorówkami, wynajem kajaków, rowerków wodnych i łodzi wędkarskich. Jezioro Żarnowieckie jest też rajem dla wędkarzy. więcej »

5km na południe od Dębek

Kaszubskie Oko

Kaszubskie Oko to kompleks turystyczno-rekreacyjny położony w malowniczej miejscowości Gniewino. Jego liczne atrakcje zachęcają do aktywnego, rodzinnego wypoczynku. więcej »

Gniewino

Białogóra

Białogóra to miejscowość urlopowa położona w Nadmorskim Parku Krajobrazowym, na skraju Wierzchucińskich Błot, między Karwią i Łebą, około półtora km od brzegu morskiego. więcej »

Karwieńskie Błoto

Karwieńskie Błoto to osada, którą na grzęzawiskach założyli osadnicy z Fryzji. Dzisiejsze Karwieńskie Błota to dwie wioski. więcej »

Karwia

Historia Karwi jako letniska sięga okresu międzywojennego, gdy do Karwi zaczęli przyjeżdżać pierwsi urlopowicze. więcej »

Ostrowo

Ostrowo to wioseczka licząca w przybliżeniu 500 mieszkających na stałe mieszkańców, położona około 10 km na wschód od Dębek, pomiędzy Karwią i Jastrzębią Górą. więcej »

Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra to miejsce letniego wypoczynku umiejscowione na wysokim (32.8 m n.p.m.), klifowym brzegu Bałtyku. więcej »

Władysławowo

Władysławowo to miasto położone u nasady Półwyspu Helskiego - od Dębek to około 20 kilometrów. więcej »