Atrakcje Turystyczne

Plaża

Plaża w Dębkach to największa atrakcja turystyczna miejscowości. Plaża w Dębkach jest znaną plażą (przynajmniej ze słyszenia) w Polsce - za sprawą plaży nudystów. Plaża jest bardzo szeroka, pokryta jasnym, drobnym piaskiem i rozciąga się pomiędzy 18 a 26 wejściem. Każde z wejść jest inne, ma swój charakter i klimat. Na plażę z Dębek idzie się około 5 min. przez las. Plaża dla nudystów znajduje się za ujściem Piaśnicy. więcej »

Rybaczówka

Rybaczówka to nowoczesny kompleks, który służy do obsługi przystani rybackiej. Z Rybaczówki skorzystać mogą również turyści - z myślą o nich powstała 20-metrowa wieża widokowa.  więcej »

Dębki, ul. Spacerowa

Ujście Piaśnicy w Dębkach

Rzeka Piaśnica kończy swój bieg na szerokiej plaży w Dębkach, tworząc tu bardzo malowniczy zakątek i miejsce do wypoczynku dla rodzin z dziećmi. W tym uroczym miejscu kończą się również spływy kajakowe rzeką Piaśnicą. więcej »

Dębki, ul. Bałtycka

Plac zabaw, boisko i siłownia

W centrum Dębek udostępniono dla dzieci plac zabaw i wielofunkcyjne boisko typu orlik. Tuż obok znajduje się miejsce rekreacji dla dorosłych, czyli siłowni na wolnym powietrzu. więcej »

Dębki, ul. Sportowa

Spływy kajakowe

Spływy kajakowe to ciekawa atrakcja dla aktywnych wczasowiczów. W Dębkach można skorzystać ze spływu kajakowego rzeką Piaśnicą. Spływ trwa około 2,5 godziny i podczas niego można podziwiać bogactwo przyrody rezerwatu Piaśnickie Łąki. więcej »

Wybudowania Żarnowieckie 54

Stadnina koni RUMAK

Niedaleko Dębek i Karwii przy drodze Wejherowo - Krokowa - Karwia, w urokliwej miejscowości Parszczyce znajduje się stadnina koni Rumak. Ponadto zapraszamy na przejazdy quadami dzieci i dorosłych, zwiedzenie naszego mini zoo oraz zabawę w labiryncie w kukurydzy. więcej »

ul. Łąkowa 1, Parszczyce

Park Linowy LINOWO

Park Linowy Linowo to idealne miejsce na spędzenie aktywnego wypoczynku w ciekawy sposób. Najwyższa i najdłuższa trasa w tym miejscu ma łącznie ok. 700 metrów przeszkód, w tym ok. 200 metrów zjazdów. więcej »

Zakonna 3, 84-110 Dębki

Szlak Rowerowy R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Skutery wodne

Każdy kto lubi adrenalinę i wodne atrakcje z pewnością odnajdzie coś dla siebie w wypożyczalni skuterów wodnych w Dębkach. więcej »

ul. Spacerowa (plaża wejście 21), Dębki

Jezioro Żarnowieckie

Jezioro Żarnowieckie to potężny zbiornik wodny, niezwykle malowniczo położony na Pomorzu, 5km na południe od Dębek. Posiada przystań jachtową, drewniane molo oraz drewniane pomosty. Amatorzy sportów wodnych mają w czym wybierać: przejażdżki motorówkami, wynajem kajaków, rowerków wodnych i łodzi wędkarskich. Jezioro Żarnowieckie jest też rajem dla wędkarzy. więcej »

5km na południe od Dębek

Kaszubskie Oko

Kaszubskie Oko to kompleks turystyczno-rekreacyjny położony w malowniczej miejscowości Gniewino. Jego liczne atrakcje zachęcają do aktywnego, rodzinnego wypoczynku. więcej »

Gniewino

Białogóra

Białogóra to miejscowość urlopowa położona w Nadmorskim Parku Krajobrazowym, na skraju Wierzchucińskich Błot, między Karwią i Łebą, około półtora km od brzegu morskiego. więcej »

Ostrowo

Ostrowo to wioseczka licząca w przybliżeniu 500 mieszkających na stałe mieszkańców, położona około 10 km na wschód od Dębek, pomiędzy Karwią i Jastrzębią Górą. więcej »

Władysławowo

Władysławowo to miasto położone u nasady Półwyspu Helskiego - od Dębek to około 20 kilometrów. więcej »