Atrakcje Turystyczne

Motylarnia Karwia

Kilkadziesiąt gatunków żywych, swobodnie latających, największych i najbardziej kolorowych motyli świata w jednym miejscu! więcej »

ul. Kopernika 29A, Karwia

Lepimy z Gliny

Pracownia Ceramiczna Lepimy z Gliny to nowa atrakcja w Dębkach. Wszystkie wykonane podczas zajęć prace trafią po wypaleniu do Was, a każdy mały uczestnik otrzyma medal! W pracowni można również kupić ręcznie robione pamiątki. więcej »

ul. Sasankowa 2, Dębki

Dworek prof. Wrzoska

W Dębkach znajdziemy jeszcze wiele innych atrakcji, takich jak Dworek Profesora Wrzoska. W roku 1923 zakupił on dawny dom kaszubski od Jana Groena, a w późniejszych latach (od lat 20-tych XX wieku do II wojny światowej) prowadził tutaj Muzeum Etnograficzne. Niestety w czasie wojny większość eksponatów rozkradziono. Obecnie budynek należy do Caritas Archidiecezji Poznańskiej i pełni rolę ośrodka charytatywno-wypoczynkowego. więcej »

ul. Zakonna 10, Dębki

Zagroda Gburska i Rybacka

Nad Jeziorem Żarnowieckim działa skansen, w którym poznać można życie codzienne Kaszubów z XIX wieku. Projekt stworzenia skansenu został w pewnym stopniu wymuszony przez plany budowy elektrowni Żarnowiec. więcej »

ul. Bałtycka 2, Nadole

Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra to miejsce letniego wypoczynku umiejscowione na wysokim (32.8 m n.p.m.), klifowym brzegu Bałtyku. więcej »

Władysławowo

Władysławowo to miasto położone u nasady Półwyspu Helskiego - od Dębek to około 20 kilometrów. więcej »