Park Linowy LINOWO - Jakie są atrakcje w tym miejscu? Co warto wiedzieć?

Park Linowy LINOWO


Park linowy LINOWO to świetna zabawa dla całej rodziny. Znajdą się tu atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dla adeptów wysokości, przygotowane zostały 4 trasy o zróżnicowanym poziomie trudności oraz 100-metrowa tyrolka i jedyna w okolicy ścianka wspinaczkowa. Każdy znajdzie coś dla siebie! Dodatkowo na terenie parku znajduje się plac zabaw dla dzieci i strefa relaksu dla rodziców. Park znajduje się przy ul. Zakonnej 3, naprzeciwko kościoła, a obok pola namiotowego "Leśne".
Zapraszamy!

Co oferuje Park:

  • DUŻY PARK: NOWOŚĆ! Trasa tematyczna - podróż dookoła świata. I jednocześnie najdłuższa trasa linowa w Polsce - ponad pół kilometra, 42 przeszkody, 8 zjazdów, a najdłuższy ma ponad 100 metrów! Trasa stanowi wyzwanie zarówno dla starszych dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.
  • ŚREDNI PARK: Dla średniaków nieco łatwiejsza i krótsza trasa od tej pierwszej, ale również wymagająca odwagi. Trasa składa się z 13 atrakcji i 4 zjazdów. Przejście stanowi wyzwanie zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 
  • MAŁY PARK: Trasa dla młodszych adeptów wspinania, wymagająca posługiwania się sprzętem alpinistycznym (karabinki). Polecana dla dzieci w wieku powyżej 6 lat. Trasa składa się z 11 przeszkód, w tym 2 zjazdy.
  • JUNIOR PARK: Trasa dla najmłodszych śmiałków. Wymaga jedynie umiejętności stabilnego chodzenia i trochę odwagi

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0