Plaża w Dębkach

Plaża w Dębkach - jaka jest? co warto wiedzieć? Czy są strzeżone plaże?

  • location_on Dębki, ul. undefined

Plaża w Dębkach, to jedna z piękniejszych na polskim wybrzeżu. Szeroka, o jasnym, drobnym piasku, czysta i bez tłumów. Każdy znajdzie miejsce dla siebie. Na plażę z Dębek idzie się około 5 min. przez las. Plażę odgradzają niewysokie wydmy, więc same zejścia na plażę są łagodne, idealne dla rodzin z dziećmi. Duża liczba wejść na plażę, co kilkadziesiąt metrów (od nr 18 do 26) daje możliwość wybrania dogodnego dla siebie miejsce - blisko centrum i atrakcji lub z dala od natłoku ludzi.

I tak, na wprost głównego wejścia na plażę nr 19 znajduje się przystań rybacka, gdzie można obserwować wyjścia w morze i powroty rybackich łodzi. Na wschód, w stronę Karwi rozciąga się bardzo szeroka, piaszczysta plaża bez zaplecza gastronomicznego, oczywiście im dalej na wschód, tym większy spokój. Na zachód od wejścia nr 19 plaża jest najlepiej zagospodarowana: są bary plażowe, wypożyczalnie koszy i leżaków, zjeżdżalnia dla dzieci, przejażdżki skuterami wodnymi itp. Idąc jeszcze dalej na zachód, dojdziemy do miejsca gdzie do morza uchodzi Piaśnica. Plaża po obu stronach ujścia to raj dla dzieci: ciepła i miejscami bardzo płytka rzeka jest wielką atrakcją nawet wtedy, gdy morze jest zimne.

Kilkaset metrów od Piaśnicy zaczyna się znana w Polsce (przynajmniej ze słyszenia) plaża naturystów w Dębkach. Można tu spotkać plażowiczki w niepełnym bikini, a plaża dla nudystów jest wydzielona, oznaczona tablicami i śmiesznymi napisami, więc każdy, kto nie chce się tam znaleźć, zostanie w porę ostrzeżony.

Ostatnia aktualizacja - Listopad 2021 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.debki.com.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0